П`ятниця, 03.05.2024, 19:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Контакти
Контактний телефон:
+38 (6272) 6 12 01
+38 (099) 945 5849
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Технические требования к макетам

Технічні вимоги до макетів

Загальні вимоги до оригінальних макетів поліграфічної продукції

Формат файлу. Формат файлу для друку .tif, .eps .pdf.
Роздільна здатність бітових зображень - не менше 300 dpi.
Колірна модель CMYK / 8 біт. Усі шари об'єднані!
При збереженні на .tif використовувати тільки стиснення LZW або взагалі не використовувати. Макети «Обличчя» та «Оборот» мають бути в окремих файлах. При односторонньому ламінування лицьова сторона завжди ламінується.

Розміри макета. Вихідний макет повинен містити розрізи по 2 мм з кожного боку, а також відстань від лінії умовного кадрування до значних елементів макета (текст, логотипи і графічні елементи) повинна бути не менше 4 мм з кожного боку. Масштаб макета подається в реальному розмірі (1: 1).

Векторні зображення. Макети, що містять векторні зображення, повинні бути збережені у векторному форматі EPS. Підготовка файлів EPS в Adobe Illustrator 8.x або пізнішої версії. Зверніть увагу на атрибут OVERPRINT, що означає, що призначений елемент накладається на фоні під ним, цей атрибут є метою дизайнера, який створює конкретний макет, отже, чи є наявність або відсутність призначеного елемента. це вважається планом дизайнера для нас. Макети, розроблені в програмі CorelDRAW, слід експортувати, без текстових коментарів та інших розробок в тому ж файлі, в формат EPS або TIFF з роздільною здатністю 600 dpi - це поліпшить якість зображення дрібних текстових деталей. Під час експорту в TIFF потрібно вказати тип стиснення LZW у першому діалоговому вікні. Растровий ефект у комбінованих векторно-растрних файлах НЕ є коректним (векторна частина та вбудовані об'єднані (незв'язані) растровані об'єкти). Те ж саме стосується і power Clip. У цьому випадку файл растеризований і зберігається у форматі DPI TIFF 600.

Колірна палітра. Усі кольори для об'єктів повинні відповідати колірній моделі CMYK. Макети в RGB не приймаються!!!
Якщо в макеті є корпоративні кольори, необхідно попередньо узгодити їх за допомогою кольорової кольоропроби друку на тому ж матеріалі, що і майбутнє замовлення.
Для перенесення заливки фону чорним кольором рекомендовано не використовувати максимальні значення в кольорах CMYK, а використовувати 50C 50M 50Y 100K і близько до них. Для текстових об'єктів використовуйте чорний колір в одній фарбі 0C 0M 0Y 100K.

Ефекти. Векторні макети не повинні містити ефектів (прозорості, тіней, лінз тощо), створених за допомогою програм векторної графіки. При перетворенні ефектів на точкові зображення бажано встановити роздільну здатність порядку 450-600 dpi.

Макети та об'єкти у растровому форматі. Макет повинен мати тло. Макети в збірці автоматично заквивають змістом, тому якщо у вас немає фону або він не займає всю площу макета, потрібно «поставити» білий фон.
Ілюстрації напівтонів мають бути у форматі TIFF з об'єднаними шарами в один (Фон). Перевірячи, чи збігається розмір макета, потрібно перевірити правильність роздільної здатності, яка має бути принаймні 300 точок на дюйм.

Шрифти. Всі макети приймаються тільки в кривих! Всі шрифти, що використовуються в макеті, повинні бути перетворені на криві програмою, в якій вони використовувалися. Дизайнер може використовувати будь-які шрифти, які він може підключити до своєї системи, і зможе правильно перевести їх в криві своїми силами (шрифти одного типу в різних системах можуть відображатися по-різному).
Використовуйте тільки оригінальні шрифти виробників, які гарантують їх правильне відображення на будь-якому пристрої виводу (неякісні шрифти, навіть при перекладі на криві і їх правильному дисплеї, можуть містити неправильно згенеровані вузли, типовою проблемою є те, що заливка шрифту заповнює внутрішню площину літерами e, f, a, d, b і т.д.). Ви можете зменшити ймовірність виникнення цієї проблеми, перевіривши файли EPS, які мають опис, подібний до пристроїв виводу PS.
Шрифт має відображатися жирним шрифтом, текстом і текстом, текстом і т.д.
Щоб мінімізувати проблеми зі шрифтами, ми настійно рекомендуємо перетворити всі текстові блоки на криві.

Технологічні вимоги. Якщо ви бажаєте надрукувати дрібні елементи білого або інших світлих кольорів, у чорному або іншому темному (складеному CMYK) кольорі, рекомендуємо виконати поворот (однобарвний чорний контур, мінімальна товщина позаду об'єкта). Макети не повинні містити слідів вирізання та векторних контурів.

УВАГА! Перед друком перевірте файли EPS. Растеризуйте, наприклад, у PSD/TIFF (колірній моделі CMYK) виявлення неправильно відображених об'єктів, що виходять за межі області друку. Друк на принтері, це візуально виявить неправильно призначені атрибути OVERPRINT.

Виконання вищевказаних вимог до оригінальних макетів покращить якість Вашої продукції і прискорить терміни виконання замовлення.
Питання, не включені до цих вимог, обговорюються в окремому випадку.

Ми не несемо відповідальності за результат, отриманий при друку з підготовлених Вами файлів, які не відповідають нашим технічним вимогам.

 

Особливості оригінального макета для буклетів

Разом з друкованим файлом в одному письмі відправляємо версію для перегляду (попереднього перегляду) передньої частини, на якій на пунктирній лінії відображається лінія складання / завивки. У тиші складання відбувається за принципом «намочування на реверсі», тобто передня частина зовні, а революція знаходиться всередині. При необхідності складання виробів в «Акордеон», необхідно вказати «зовнішню» і «внутрішню складку» в файлі для перегляду.
Буклети, частини яких складаються один в одного, мають деякі особливості планування - необхідно, щоб розмір внутрішньої частини був менше розміру внутрішньої частини (як показано на малюнку).

Особливості вихідного макета для багатосторінього каталогу

Для каталогів та інших багатосторінькових товарів макети повинні бути представлені у вигляді багатосторінькового PDF з відходами для обрізки 2, 3, 5.. мм (в залежності від товщини виробу).

Особливості оригінального макета для рекламної продукції (самоклеюча плівка, банер, тарілки)

Для великоформатного друку необхідно використовувати набагато меншу роздільну здатність, ніж при друку виробів для друку. Зазвичай досить 100-150 dpi.

Не ставте написи близько до краю зображення. Слід враховувати, що післяпресова робота (обрізка, поворот, набивання вух) проводиться вручну, тому похибка може доходити до 1 см.

Також слід враховувати (при необхідності) місце установки вулетів на банери - 5 см від краю.

При виготовленні плит / знаків, для більшої надійності і довговічності, краї самоклеючої плівки згинається на задній стінці плити. Тому планування плити повинно бути більше з кожного боку на 1,5 см (для плит до 50 см) і 2 см (для плит понад 50 см). При цьому макет повинен мати хрестоподібні позначки по кутах, які показують реальний розмір пластини / знака.
Для знаків великих розмірів (понад 100 см) згинання самоклеючої плівки не виконується, але планування все одно повинно бути більше 2 см з кожного боку.

Стаття, взята з цього документа.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz